Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa João Pessoa bevindt zich binnen 25 minuten loopafstand van het strand Bessa en biedt Wi-Fi. Parque Parahyba en het strand Manaíra liggen op minder dan 450 meter verwijderd van en op 2 km van het appartement van 37 m².
Dit 1-badkamer appartement is binnen 4 km van het Museu José Lins do Rêgo te vinden. Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa is op 10 minuten rijafstand vanaf het strand Tambau gelegen.
Dit appartement is voorzien van een complete keuken. Train treinstation bevindt zich op 8 km van deze accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa.
Gasten van Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het MAG Shoppingcentrum, op 14 minuten lopen hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het strand Manaíra (2 km) en het strand Bessa (2,1 km). - ❓
Beschikt Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa over parkeergelegenheid?
Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Heeft Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa een internetverbinding?
Ja, Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa?
Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa bestaat uit 37 vierkante meter. - ❓
Heeft Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa een eigen zwembad?
Flat Espacoso Proximo Ao Caribessa heeft, natuurlijk, een privézwembad.